Firma Kurierzy ma się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki kiedy oraz dorosłe zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy oraz wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (otwarte na lokalnej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, silna oraz pewna zapłata za pomoc, infolinia dostępna dla kupujących w godzinach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwagę w razie jakichkolwiek kłopotów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla sklepów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid i wiele, wiele nowych. Zamawianie z nami przesyłek, to zwykle prosta czynność, oszczędzająca godzina a pieniądze.

DPD kurierzy Barlinek

 

Jesteśmy jakąś z prowadzących firm na zbycie interesujących się logistykom przesyłek. Chodzimy na swoją markę już od 2009 roku oraz przekazujemy się profesjonalizmem, na każdym kroku swej działalności – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na gruncie naszego regionie także za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich facetów oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych już dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez sensu na ostatnie, czy posiadasz przesyłkę nie standardową, albo jej trwanie doręczenia jest być określony, uwzględniając rodzaj opakowania i stan przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną drogę na zbycie spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Barlinek

Po wykonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego sprowadzanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium wiedzy na materiał wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od czasu dostawy, firmy która korzysta najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia następnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na stronicy www. wysylka-palety. pl możesz otrzymać więcej wiadomości na temat swej oferty, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie marnuj momentu na przeszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by odszukać najidealniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej kiedy więc właśnie możliwe.

DPD kurierzy Barlinek

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo szybko oraz kierując się do całkowitych zasad bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako sami z niewielkich na zbycie, co dużo wyróżnia nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by uzyskać licencję transportową, ale pokrywało się, gdyż już możemy oznaczać usługi coraz dużo dobrze.
Jeśli chcesz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i wyjątkowe ceny wysyłek w którymkolwiek miejscu, to właśnie u nas. Firma KurJerzy. pl umożliwia ci formę oraz troskę o wszystkiego użytkownika a u nas oszczędzasz swój drogi godzina a pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na całym świecie. By pomóc ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, jednak z okazją składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci oraz w rozwiązaniu wszelkiego typu problemów w złoty i subtelny sposób. Zadowoleni klienci, to norma rozwoju swej firmy, zatem są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że wykorzystujemy ale ze sprawdzonych, mocnych i wybranych firm kurierskich? Dzięki temuż masz pewność oferowanych przez nas usług na największym szczeblu.

DPD kurierzy Barlinek

Oczywiście posiadamy system zgodny z każdymi wytycznymi RODO. Co wtedy świadczy dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne informacje swoich klientów, którymi wyróżniasz się z nami podczas składania zamówień, a wtedy nosimy je bezpiecznie razem spośród wszelkimi wytycznymi RODO i podstawowym prawem Polskim.

Działamy fair i znamy jak bogaty jest twój czas, dlatego jako prawdziwi na zbycie wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do otrzymania od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z każdego początku nie została zwrócona na godzina. Także gdyby planujesz pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją doręczenia na okres, to właśnie u nas!

Doceniono nas na zbycie Polskim oraz dano na miejscu innych firm nominacją do nagrody Ekomers w liczbie „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy własną firmę, by sprostać najbardziej dużym wymaganiom znanych każdych użytkowników. Wykonamy a twoje wymagania. Nie liczysz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Barlinek

Zobacz również Wysyłka palety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *