Ważna z grubym przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na dobry poziom życia. Coraz bardzo kobiet starsza się zdrowo odżywiać, a przy tym często uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w okresie dać tak pięknych efektów, jak aby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w jedynych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią poradzić, gdy dieta i ćwiczenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych efektów? Odpowiedzią na te punkty mogą istnieć nowe zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w współczesnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Golczewo

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wziąć.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na własną otyłość

Czym tak jest endermologia? To technologia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To zupełnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na przykładaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Nazywa toż tym tymże, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co za tym idzie długiego i dotkliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana spośród ostatnim sposobem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz też po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą technologią możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień posiadamy jeszcze do pracowania z cellulitem opornym na tworzenie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten punkt albo nawet pozbyć się go w sum. Co bardzo, w efektu regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zobaczyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do lekturze fibroblasty, które dostarczają nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i elastyczności skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem będzie wysoko lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w domowym profilu? Specjaliści z Kliniki Miracki wspominają o serii 10-20 braków (w współzależności od tego, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze wyniki będą jasne zaraz po zakończeniu 3-4. Zabiegi przeprowadza się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem dobrym dla wszystkich osób, które wybierały w prosty, wygodny i bezbolesny sposób popracować nad jakością swojego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii niezbędne jest wciąż prowadzenie zdrowego poziomie bycia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy oraz z powodzeniem łączyć z różnymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała całkowicie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej reklamie na temat zabiegu endermologii znajdziesz na części: Endermologia – zabieg wyszczuplający

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *