Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i wynajmu.
Rzecz leasingowana w umówionym czasie nie staje się twoją własnością, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Cedynia

 

 

Najpopularniejszy leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci potrzebne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć korzystając z tej metody. Świeżo otwarte firmy starać się o leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi możesz się skontaktować przy pomocy wygodnego formularza, zamieszczonego w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

W trakcie spotkania otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Kontakt z agentem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to wyjątkowe uproszczenie. Najistotniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Używając tej formuły, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest banalne. Dokonujesz wyboru auta, wybierasz dogodne finansowanie, składasz wniosek online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
odbierasz samochód z salonu. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której przy zakupie indywidualnym z pewnością byś nie uzyskał. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w przypadku kolizji, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to fakt, że nie musisz kupienia auta, które masz w leasingu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód używany, a firmy takie, jak Leasing Cedynia oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz negocjować warunki umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każda osoba może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W zawartej umowie, określa się, że posługujemy się autem, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Jasne jest, nie ma konieczności odkupu auta.

Firma Leasing Cedynia wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: potwierdzenia tożsamości, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Cedynia

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *