Myjnie samochodowe dają się na chwila typów. A to z nas chce z której skorzystamy. Każda z nich jest bowiem swoje właściwości oraz zalety.

Myjnia samochodowa Recz

Najmodniejszą i najtańszą łazienką jest oczywiście zwana bezdotykowa. Zasada obowiązywania takiej łazienek jest szczególnie łatwa.

myjnia samochodowa allegro

myjnia samochodowa allegro

Samochód myjemy bezdotykowo, przy pomocy strumienia wody pod wielkim ciśnieniem, dzięki dlaczego nie mamy fizycznego kontaktu z karoserią. Zanim weźmiemy się do czyszczenia, możemy chcieć pomiędzy różnymi programami.

Zobacz również pożyczki gotówkowe bez bik

Najczęściej jest owo na dowód płukanie, woskowanie czy mycie płynem czyszczącym. Ich najważniejszą cechą jest cena. Często minuta mycia samochodu kosztuje tutaj dosłownie złotówkę.

Od nas chce, w jakim czasie uda nam się dokonać umycia całego pojazdu. Myjnie bezdotykowe posiadają więcej a swoje wady. Nie czerpią one w planie funkcji suszenia samochodu, co oznacza, że zimą, pojazd umyty pod taką łazienką może zmienić się w sopel lodu. Niezwykle korzystna jest i myjnia automatyczna. Tutaj po prostu odpowiadamy za wykonanie określonej usługi, a następnie wjeżdżamy pojazdem do bardzo zaprojektowanego tunelu, gdzie szczotki i natryski już za nas służą wszelką pracę.

Zaletą tego modelu łazienek jest toż, że często szczotki nie wchodzą do różnych zakamarków bądź nie potrafią dokładnie wyczyścić ciężkiego brudu. Również ta technologia mycia auta jest inwazyjna, co może sprawiać tym, że karoseria naszego auta może zostać delikatnie zarysowana. Myjnia automatyczna jest i cenniejsza niż myjnia bezdotykowa.

Droga jest i myjnia ręczna, gdzie całe procesy mycia przeprowadzone są osobiście przez człowieka myjni. Takie myjnie głównie w własnej możliwości są wiele usług, rozpocząwszy z zwykłego mycia, które niejednokrotnie jest tanie, ale dokładne, wykonawszy na dokładnym myciu, woskowaniu, perfumowaniu, myciu felg oraz tapicerki. Najczęściej pracownicy tego modelu myjni posiadają szczotki, które zostały zrealizowane z naturalnego włosia, co osiągnie nie zarysować karoserii dodatkowo nie pozostawić żadnych widocznych ruchów na umytym samochodzie.

Szczególnie korzystnie jest skorzystać z obecnego modelu myjni choć raz w zimie, jak to wynika konieczność wypłukania soli, która jest nie często rozsypywana po drogach podczas opadów i mrozów.

Ostatecznie do wyboru posiadamy jeszcze myjnię parową. Tutaj do mycia samochodu wykorzystywana jest sucha para pod bardzo wysokim ciśnieniem. W oddzieleniu od wodnej myjni bezdotykowej para dotrze wszędzie i właśnie wyczyści wszystkie zakamarki. Kolejnym niezwykle istotnym plusem jest toż, że za pomocą suchej pary możemy też wyczyścić silnik, gdyż para nie uszkodzi elementów elektrycznych. W tej myjni uzyskamy zatem najwyższą dokładność w obrębie mycia. Niestety będziemy musieli za nią jeszcze stosunkowo więcej zapłacić.

Jak więc widać, na pytanie, z której myjni skorzystać, można odpowiedzieć tylko, iż jest zatem związane z naszych potrzeb. Lub bardziej chce nam na cenie, bądź i chcemy dokładnie umyć swój samochód? Ważniejszy jest gwoli nas wszystek widok pojazdu, bądź też potrzebujemy wyprać spotykające się w sposobie dywaniki.

Źródło artykułu Rodzaje myjni samochodowych

 

Myjnia samochodowa Recz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *