Patryk Vega Plagi Breslau Mirosławiec gdzie obejrzeć?

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – jeden spośród najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich filmy jak popularny „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka wyższa niż śmierć”, tym razem przedstawił coś całkowicie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest ten Wrocław. W centrum tym biegnie do wielkich morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w niesamowity sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje osoby te stanowią zwykle lek na sumieniu, a wymiar prawd stanowi w kontakcie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zabierająca się w pracę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem indywidualnej również tej samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest godne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę zabiera się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej sprawy Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle skomplikowane i trudne śledztwo, w którym to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Otwiera się wyścig z czasem, nikt nie chce przyjąć do nowych zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – absolutnie nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie że do ostatniego uzyskać gdyż kina nie są w stanie pogodzić się na jakość gdzie ten tenże film jest wydawany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na sąd do odtwarzania pracy w terminie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł być nadawany w kinach powód tenże pragnie być przeprowadzony. W współczesnym obszarze nie jest żadnych negocjacji. Film musi być określony dla nich na wyłączność przez pewny termin.

Decyzja o wyświetlaniu filmu tylko na podstawach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z okazji odtwarzania pracy na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – zobaczyli oni więc styl – wyświetlanie filmów na podstawach internetowych stoi się coraz niezwykle atrakcyjne. Patrzą w współczesnym świetny potencjał. Patryk Vega uważa także, iż jest więc jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i która stanowi zupełnie inna niż ja zaś wtedy wszystko co prowadziła do ostatniej pory […] Jestem jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w obecną akcję zaś w obecną bohaterkę, no a biorę szansę, iż to same będzie dla mnie jakiś przyczynek do nowych ciekawych ról, które są inne niż te, z jakich jestem bliska do ostatniej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do obejrzenia w polskich rodzimych kinach, produkcja ta tłumaczona istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i jeszcze na terenie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten brany jest jak nieźle wykonany – część spośród widzów widzi go zbyt spektakl mający w napięciu do samego końca. Mówią, iż stanowi w nim bardzo dynamiczna historia i dobra fabuła. Z drugiej części znajdziemy też część osób zajmującą uwagę na słabszy montaż lub te niższą jakość, niż w obecnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to razem nowy Vega. W współczesnym filmie nie ma wielowątkowości typowej dla moich ostatnich filmów. Nie uznaje również mieszania gatunków. Toż stanowi zawsze dobry thriller, w jakich co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w ruchu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do ostatniego czasu nie są w stanie wykombinować gdy ta historia się skończy. Jest wówczas pewnie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *