Spa Kołobrzeg Hotel Leda Spa hotel 4-gwiazdkowy

SPA w Kołobrzegu, czyli warto wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w wygodnych warunkach. Kołobrzeg to ważne miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, i w sezonie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Apartament Sedina Osiedle Polanki

Jest tu również dość ogromna liczba kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan swojego zdrowia. Popularnością cieszy się również SPA Kołobrzeg, gdzie można poznać zabiegów upiększających, relaksujących lub nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu hoteli w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, iż są to wyjątkowo ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może drogo kosztować, a z pełną śmiałością jest drogim uczuciem i szansa na odpoczynek nad brzegiem Bałtyku. Warto rozważyć kilka hoteli, jakie w naszej możliwości mają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest pełna – przylega do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Znajduje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą dzieli z morza zaledwie 280 metrów. Hotel posiada największą bazą SPA w Polsce – odkryć w niej można 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, strefę jacuzzi. Na terenie obiektu dostaje się jeszcze kilka saun oraz zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg cieszy się wielką popularnością wśród klientów, którzy określają się zarówno na zabiegi upiększające, kiedy również lecznicze. W serce spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest również świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację oraz kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki standard pomocy w zestawieniu ze świetną pozycją i niezwykle ciekawą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg widoczna stanowi dla gości w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt położony jest w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez wszystek rok znane są dla turystów oraz kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych oraz kosmetycznych. W 2016 roku przestał się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawę w relaksującej atmosferze. Wśród zabiegów można wymienić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Stanowi obecne tylko część bardzo wartościowej oferty. Hotel posiada również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi świadczone w pakiecie przeważnie są nieco tańsze, dlatego naprawdę dużo pań przyjmuje się korzystać spośród takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to propozycja skierowana do głów szukających śnie i spokoju w czystej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to cel zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Stanowi toż innowacyjny ośrodek, który planuje pakiet zabiegów upiększających i rehabilitacyjnych w pięknej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 lokali o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym atutem celu jest jednak bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu oraz salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu dostaje się kompleks basenowy – goście hotelu mogą mieć z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel to nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, lecz oraz inne gry dla kobiet w dowolnym wieku. Na terenie obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla jest planowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest i zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny budynek to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w branż uzdrowiskowej miasta. Od morza dzieli go jedynie 200 metrów. Stanowi obecne inne, wyjątkowo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych oraz klasy LUX. W ofercie hotelu wybierają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

ma bardzo szeroką możliwością SPA oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA przylega do jakiegoś spośród najświeższych w kraju. Na terenie hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można czerpać z rzędzie zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji jest przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a też jacuzzi. Dla pań chcących wziąć z grubego relaksu zalecana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, odbijając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *