Wybielanie zębów Borek Wielkopolski

Śnieżnobiały uśmiech nie musi stanowić właśnie kwestią genów. Dzięki odpowiednim sposobom wybielającym pięknymi zębami może napawać się każdy z nas!

Wybielanie zębów Śmigiel

Naturalnie białe zęby sprowadzają się dość rzadko. Grupę osób ma zęby w kolorze kremowym lub mało żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze dobrze z nas kwalifikuje się na wybielanie zębów, aby nadać im lubiany odcień.

kup teraz na allegro

 

Aktualnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak również w gabinecie stomatologicznym. Jaka droga będzie najodpowiedniejsza, aby uzyskać dobry efekt?

Spis treści:

Co oddziałuje na prosty kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym to liczy?
Jak wybielić zęby – w budynku lub u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów także nowych zabiegów stomatologii estetycznej?
Co oddziałuje na prosty kolor zębów?

Naturalny kolor zębów prawdopodobnie stanowić różnorodny – od bieli aż do odcieni żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim składnikami genetycznymi, czyli u każdej pani prawdopodobnie stanowić on nieco inny.

Warto jednak wskazać, że również sam mamy prestiż na stan uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w niniejszym picie dużej liczbie herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów i mogą wpłynąć na ich kolor.

Co dobrze, odcień uśmiechu wymienia się wraz z wiekiem. U starszych osób przylega do ścieńczenia się warstwy szkliwa, dlatego te żółtawa zębina jest wówczas bardzo widoczna.

A chociażby w obecnych faktach można zdobyć śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym jest obecne możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej tworzy się wybielanie zębów Kraków to niepowtarzalne z wielu miast, gdzie możemy zastosować takich sposobów w gabinetach stomatologicznych, a do możliwości mamy również specjalne preparaty do zysku w domu.

Na czym dobrze polega wybielanie zębów? To proces liczący na oddaniu im prostszego odcienia. Gdy on przesadza? Powszechnie sięga się wtedy odpowiednie związki wybielające, jakie są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w odpowiednich stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to brak bezpieczny, ale o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako pierwszy skutek uboczny.

W zależności do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu bądź też należy zaczekać na niego z kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w budynku lub u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na zastosowanie z preparatów oddanych do codziennego użytku, ale także mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam wziąć z środków profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów pozwoli na osiągnięcie optymalnych rezultatów, ale należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentystę stanowi ich siłę – wtedy efekt uzyskamy szybciej, ale musimy rozliczać się też z wyższym kosztem.

Wybielanie zębów Śmigiel

Zatem, jaka metoda wybielania zębów będzie najodpowiedniejsza? Sprawdź teraz dokładne wiedze o każdej z nich także dobierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W jakimkolwiek sklepie możemy dostać specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które powodują znaczniejszą suma substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a również mogą zawierać niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z wykorzystaniem past jest możliwe, lecz nie u każdej osoby daje dobry efekt. Co dobrze, należy mieć o tym, by nie stosować ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, ponieważ mogą prowadzić nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się wtedy bardziej łatwe na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Śmigiel

Paski do oczyszczania zębów

Do domowych metod wybielania zębów uznaje się także paski wybielające. Stanowią obecne nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na szlachetny i dolny łuk zębowy. Działają głównie na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W niniejszym sukcesie efekt wybielania prawdopodobnie stanowić znakomitszy niż w przyrównaniu do past, lecz nie będzie on naprawdę oszałamiający jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas wybielania to głównie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Śmigiel

Żele wybielające

Posiadają działanie podobne do pasków, ale montowane są na zęby z wykorzystaniem pędzelka bądź w doborze wraz z żelem wydobywają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów to głównie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z wykorzystaniem nakładek, które następnie wydaje się żelem wybielającym. W przyrównaniu do oczyszczania zębów w bloku pacjenta, kojarzy się wtedy większe stężenia związków wybielających, dlatego te uśmiech prawdopodobnie żyć dalej bielszy!

Zabieg tworzy się od wykonania wycisków zębów, na platformie których dokonuje się następnie specjalne osłony z tworzywa stawiane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do dawania w bloku. Pacjent powinien zaczynać go dowolnego dnia, wypełniając nakładki i dodając je na zęby.

Czas trwania diet to najczęściej z 7 do 14 dni, przy czym wynik może utrzymać się na dłuższy godzina niż w sukcesu wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Śmigiel

Wybielanie lampą

Nowa oferta publiczna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W niniejszym sukcesie dostosowuje się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która przynosi ich aktywację. Taka forma idzie na zdobycie efektów widocznych zaraz po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to niepowtarzalne z centrów, gdzie jest ono dostępne, uważane jest zbyt najlepszą drogę. To efekty wybielania są najlepsze – można pobrać wiele większą miarę w odcieniach zębów niż z wykorzystaniem innych form. Stanowi obecne też zabieg bardzo duży – raz wykonany pozwoli na mieszkanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to wygodna metoda, która powodowana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Śmigiel

Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie właśnie z razu po zabiegu, ale dodatkowo na znaczny czas po nim, należy mieć o właściwym postępowaniu. Duża jest w niniejszym sukcesie tak zwana biała dieta. Co zatem istnieje?

Biała dieta to dieta, która promowana jest po zabiegach wybielania zębów, a ponadto innych zabiegach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na usunięciu z diety barwiących produktów, jakie mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między drugimi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a oraz z drugich materiałów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także chwali się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się świadczyć przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, pomagaj im dłużej przestrzega się jej zaleceń, tymże skuteczniejsze efekty można zdobyć. Wówczas biel zębów po sposobu prawdopodobnie stanowić znana nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to brak, który pozwala na zdobycie bardzo atrakcyjnych rezultatów, ale należy mieć o tym, że nie wszystkie zęby mogą stanowić zależne wybielaniu.

Związki wybielające chodzą tylko na zęby naturalne, dlatego oraz nie zastąpią one koloru koron, licówek, mostków czy te plomb w zębach. Wobec tego panie korzystające znaczącą liczbę wypełnień mogą nie osiągnąć dobrych efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie widoczny oraz że wypowiadać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – kojarzy się wtedy specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Zaczynany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna wtedy nie tylko wybielanie zębów Kraków zaś w obcych miastach. To dodatkowo pełna paleta innych zabiegów, które idą na zdobycie efektu bielszych zębów. Z czego warto sięgnąć?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na wykluczeniu z nich osadu i osadu nazębnego. U wielu osób idzie na zdobycie bardzo odpowiedniego efektu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są także przed wybielaniem zębów, by otrzymać ciekawsze efekty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to cienkie płatki porcelany, które zamieszczane są na zębie. Ich punktem jest korekta kształtu zęba, a też jego koloru. Dzięki licówkom można wziąć bardzo przydatne rezultaty i sprawiać się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 złotych na indywidualny ząb. Wybielanie zębów Śmigiel

Korony

Korony protetyczne kierowane są na ząb, który uległ uszkodzeniu lub infekcji. Zmieniają go również osiągną na zachowanie jego pozycji. Korony można mieścić na prostym korzeniu albo na implancie stomatologicznym.

Korona pozwoli na całkowitą zmianę koloru zęba, dlatego także prawdopodobnie stanowić traktowana w projekcie poprawy estetyki uśmiechu w sukcesu, gdy ząb nie jest realny do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów także nowych zabiegów stomatologii estetycznej?

Chcesz cieszyć się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie pomocy te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można zastosować z grubej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *